HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık

Bireysel Danışmanlık

Türkçe, Almanca, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerinde konuşan çeşitli yetkinliklerdeki tecrübeli danışmanlarımız ile bize ulaştığınız andan itibaren detaylı danışmanlık hizmetiyle operasyon öncesinde, operasyon sırasında ve operasyon sonrasında da daima sizin yanınızdayız.

Danışanlarımızdan bir talep geldiği anda deneyimli ve işinde uzman ekip arkadaşlarımızdan biri sizinle en kısa sürede iletişime geçer ve ilgilendiğiniz operasyon ve süreç ile ilgili detaylı bir danışmanlık hizmeti sunar. Ardından danışanlarımızdan gelen bilgiler ile ilgili doktorumuz detaylı bir değerlendirme sürecinden sonra izlenecek yol hakkında detaylı bilgi verir ve bu bilgiler doğrultusunda uygulanacak operasyona karar verilir.

Danışanlarımızın kişisel talepleri doğrultusunda seyahat ve tarih planlamaları gerçekleştirilir ve program sunulur.

Operasyon sırasında danışanlarımızın hastanede olduğu sürece tüm operasyon ve kontroller sırasında doğabilecek tüm ihtiyaçlarda yardımcı olabilmek için danışanlarımızın yanında medicalfly ekibinden biri mutlaka bulunur.

Yalnızca operasyon öncesi ve sırasında değil, danışanlarımızı yaşadıkları ülkeye yolcu ettikten sonra da çok uzun süre tüm sorularınız ve operasyon sonrası değerlendirmeler için 7/24 danışanlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.