HAKKIMIZDA

Kurucu ve Yöneticilerimiz

ÖZGE TOR VURAL

Kurucu Genel Müdür
Özge Tor Vural olarak tutku duyduğu işi yapmaya cesaret edenlerdenim.

Üniversite yıllarından beri iletişim, planlama ve ikna yönetimi becerilerimi kullanabileceğim bir sektör arayışı içindeydim. Bu araştırma, Bremen Üniversitesi ve Berlin Teknik Üniversitesi gibi farklı üniversite ve bölümlerde eğitim almamı sağladı.

Pek çok hikayenin kırılma noktasının bir ihtiyaç ya da arzu ile başladığına inanıyorum.

Medicalfly’ın hikayesi de aslında kendim için duyduğum bir tedavi ihtiyacıyla başladı.

Kontakt lens kullanmaktan rahatsız olan birçok kişi gibi, göz lazer ameliyatı olma isteğim, işim için aslında şaşırtıcı bir başlangıç ​​noktası olacaktı. Almanya’daki tedavi ve hastane masraflarının yüksek maliyetleri nedeniyle kendimi Türkiye’de bir sağlık kurumu araştırırken buldum.

Bu hizmeti Türkiye’nin donanımlı hastanelerinden ve uzman doktorlarından Almanya’dan kesinlikle daha uygun fiyata almak benim için oldukça büyük önem taşımaktaydı. Çevremdeki pek çok insanın farklı alanlardaki benzer sorunları ve ihtiyaçlarını görünce de medikal turizm sektöründe yer almak istediğime karar verdim.

Bu kararın ardından uzun yıllar medikal turizm üzerine araştırmalar yaptım, seminerlerle ve konferanslara katıldım, global fuarlarda bulundum ve Türkiye’nin en büyük hastaneleri ile temasa geçtim, farklı kurumlarda önemli tecrübeler edindiğim farklı çalışmalarım oldu.

2012 yılında Almanya‘da medikal turizm alanında hizmet veren Medical Fly GmbH’yi , 2015 yılında ise Türkiye’de medikal turizm alanında hizmet veren Medical Fly Ltd. Şti. ortaklığımızı kurdum.

Günümüzde medicalfly; bariatrik cerrahi, plastik cerrahi, diş hekimliği, tüp bebek, saç ekimi gibi alanlarında işini seven deneyimli doktor ve sağlık profesyonellerinden oluşan büyük bir ekip.

Ekip olarak şeffaflık, güven ve sabrın bu iş için en önemli değerler olduğunun bilinciyle çalışıyoruz.

Doğduğum ve büyüdüğüm ülkeler olan Almanya ve Türkiye’yi kurduğum bu şirket ile hayatımın merkezine koymak, bu iki ülke arasında bir köprü vazifesi görmek harika bir duygu.

Almanya ve Avrupa’nın dört bir yanından pek çok farklı milletten insanın sağlıkları için bir adım atmasına yardımcı olabilmek, yeniden sağlıklı ve mutlu hissetmeleri için sınırları geçmeleri konusunda desteklemek ve teşvik etmek beni ve ekibimi en çok mutlu eden motivasyon kaynaklarından bir tanesi.

Bireysel ihtiyacım sonrasında doğan ancak girişimci bir ruhla başlayan bu hikayeyi, Almanya ve Türkiye‘nin önde gelen medikal turizm şirketlerinden birine sahip güçlü bir iş kadını olarak sürdürmek, aynı zamanda insanların hayatlarına dokunabilmek gerçekten olağan üstü bir duygu.

Medicalfly ailesi olarak hergün farklı başarılara imza atmanın, daha fazla kişiyi mutlu edebilmenin hayalini kuruyor ve hedeflerimizi bu yönde, daima daha fazlasını yapabilmek için koyuyoruz.”

ŞENOL VURAL

Genel Müdür
“Önemli ve büyük işler gerçekleştirdiğimiz Almanya’daki kendi aile şirketimde uzun yıllar yöneticilik yaptıktan sonra şirketimizi kardeşlerime devredip tüm zamanımı, deneyimimi ve enerjimi eşim Özge Tor Vural ile birlikte bir aile olarak yönettiğimiz Medical Fly GmbH ve Medical Fly Ltd. şirketlerimize yöneltmeye karar verdim.

Birlikte çalışmamızın verdiği enerji ve özveriyle medicalfly markasını kısa sürede büyütmeyi, farklı büyük başarılara imza atmayı, partner ağımızı genişletmeyi, danışanlarımıza daha iyi ve geniş bir yelpazede hizmet verebilmeyi başardık.

İşimizi uzun yıllardan beri edinilen tecrübenin verdiği uzmanlık ve güvenilirlikle yapmaya devam ediyor, işimizi hakkıyla yapmanın verdiği gururla da çalışmalarımızı medicalfly ailesi olarak Almanya ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki çalışanlarımızla sürdürüyoruz.

Tüm ekip arkadaşlarımız ve danışanlarımız ile birlikte büyük bir aile olarak sürdürdüğümüz bu yolculuğumuzda dünyanın hemen her yerinden insanların mutluluğuna, değişimlerine ve yeni yaşam tarzlarına katkıda bulunmak, onların hayatına dokunuşlar gerçekleştirmek oldukça mutluluk verici.

Medicalfly olarak güvenilir ve şeffaf hizmet anlayışımızı sürdürerek daha fazla insana ulaşmak istiyoruz. Yıllardır benimsemiş olduğumuz hizmet felsefemizden uzaklaşmadan, farklı ülkelerde, daha fazla danışanımızın hayatına katkıda bulunmak en büyük hedeflerimizden bir tanesi.”