HAKKIMIZDA

Süreç

Önemli olan ilk adımı atmaktır!

Danışanlarımızın bize ulaştırdığı bilgi talepleri doğrultusunda deneyimli ve işimizde uzman danışmanlarımız en ksıa sürede danışanlarımızla iletişime geçerek ilgil duyulan operasyon, tedavi ve süreç ile ilgili detaylı bir bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti sunar. Danışanlarımızdan gelen bilgiler ışığında partner doktorumuzca detaylı bir değerlendirme gerçekleştirilir ve sonrasında izlenecek yol ile ilgili bilgi aktarılır.
Operasyon ya da tedavi kararı alındığında randevu tarihleri ve tüm seyahat organizasyonu medicalfly ailesi tarafından gerçekleştirilir. Uçuş biletleri, otel rezervasyonları ve VIP havaalanı transfer organizasyonları da tarafımızca tamamlanır ve tüm planlama danışanlarımıza iletilir.

Şeffaf fiyatlandırma çerçevesinde konuşulan plana sadık kalınır ve tedaviniz gerçekleştirilir.
Tedavi sonrasında VIP aracımız sizi tekrar havaalanına bırakır ve ameliyatınızdan sonra 2 sene boyunca belirli periyotlarda medicalfly ekibi tarafından takip gerçekleştirilir.

Operasyon Sonrası Hizmet

Yalnızca tedavi öncesi ve sırasında değil, danışanlarımız ülkenize döndükten sonra da 7/24 iletişimde kalarak tedavi sonrası takipler de tarafımızca gerçekleştirilir. Belirli aralıklarla kan tahlilleri, fotoğraf, ilaç kullanımı gibi bilgiler danışanlardan talep edilir ve ilgili doktorun önerileri ve tavsiyeleri neticesinde danışanlarımıza bilgi aktarılır.

Psikolog ve Diyetisyen Desteği

Danışanlarımızın tedavilerindeki risklerin en aza indirgenmesi ve kiloya bağlı ameliyatların ve ameliyat sonrası süreçlerin en iyi şekilde geçirilmesi için medicalfly’ın partner diyetisyenleri danışanlarımızın takiplerini birebir ve ücretsiz olarak gerçekleştirmekte, doğru beslenme için danışanların yanında olmaktadır.

Medicalfly Felsefesi

Medicalfly ailesi olarak öncelikli hedefimiz bireylerin daha yüksek bir yaşam kalitesine ulaşmalarına ve hayatlarına mutluluk getirmeleri adına sağlıklı adımlar atmalarına yardımcı olmaktır. Bu sebeple, yüksek kalite ve dünya standartlarındaki uzman eller tarafından gerçekleştirilen sağlık hizmetlerinin uygun maliyetler ile herkese ulaştırılmasını sağlamak istiyoruz.

Birinci Kalite Hizmet

Konu sağlık olduğunda danışanlarımız için en doğru doktor, hastane ve kliniğin seçimi tarafımızca yapılmakta ve kişiye özel tedavi planlarının uzman kişiler tarafından oluşturulmasına yardımcı olmaktayız. Tüm süreç kaliteli ve danışan odaklı hizmet felsefesiyle oluşturulmuş olup, adımlar titizlikle organize edilmektedir.

Her Gün Daha İleri

Her günün sonunda kendimize bu amacı yerine getirip getiremediğimizi soruyor ve ertesi gün daha iyi hale getirebilmek için neler yapabileceğimizi tartışıyoruz.

Önce Sağlık

Danışanlarımız bizim için aile bireylerimizi temsil etmektedir ve dolayısıyla onların sağlıkları da aile bireylerimizin sağlıkları kadar önemli ve önde gelmektedir. Bu yüzden „önce sağlık“ sloganını benimsiyor, tüm ürün ve hizmetlerimizi bu doğrultuda titizlikle hazırlayarak danışanlarımıza sunuyoruz.