Kalite Yönetimi & ISO 9001

Kalite Yönetimi & ISO 9001

medicalfly markası ve ailesi olarak kurulduğumuz günden beri kaliteyi ön planda tutuyor, siz değerli danışanlarımızın her zaman ve her koşulda 1. Kalite hizmet almasını hedefliyor ve her gün bunun için çabalıyoruz.

Kalite ve memnuniyet odaklı hizmet çerçevemiz sayesinde medicalfly ailesi olarak gün geçtikçe büyüyor ve daha fazla kişiye ulaşıyoruz. Bu büyüme esnasında stabil ve sürdürülebilir kılmak istediğimiz, sizlerin de yakından tanıdığınız kalite standartlarımızı ve prensiplerimiz artık tescil altına alınarak uluslararası arenada kanıtlanabilir hale geldi.

Yaklaşık 5 ay süren detaylı denetim ve kontroller ardından TÜV Rheinland ve DAKKS tarafından layık görüldüğümüz ISO 9001 – 2015 Kalite Yönetimi Sertifikası’na tüm lokasyonlarımız olarak sahibiz ve bunu yayınlamaktan gurur duyuyoruz.

TÜV Rheinland tarafından onaylanan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sertifikamız sayesinde artık medicalfly kalitesi yazılı olarak tescil altına alınmış ve uluslararası arenada objektif bir şekilde kanıtlanmıştır. Kalite standartlarımızdan asla sapmayacağımızı taahhüt ediyor, daima danışanlarımızın memnuniyeti için çalışacağımıza söz veriyoruz.